22 Ocak 2014

İgdaş Haksız Yere Güvence Bedeli Alıyor!

Ben geçtiğimiz yıl Beykoz Riva'daki arsamıza ev yaptırdım. En son doğalgazım bağlandı. Teminat bedeline kadar ödedim. Geçen ay ve bu ay 100'er tl faturam geldi. Hiçbir şekilde kombimi çalıştırmadım. Bu ne faturası diye sorduğumda teminat bedeli dendi. Bu parayı 4 ay 100 'er tl olarak ödeyecekmişim. Sebebi ben faturamı ödemezsem bedeli bu ödediğim 400 tl'den düşecekmiş. Evimden çıkınca geri alabilirmişim.

İyi de ne diye evimden çıkayım kiracı mıyım ben? O zaman gelen faturalarımı ödemeyeyim buradan düşersiniz dedim. O zaman da gazınız kesilir dediler. Bu ne saçma bir uygulama. Peşin fatura mı ödetilir, haksız yere kazanç peşindesiniz.

Burcu 162 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn. SATICILAR , 2250282 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşteri Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön