25 Mart 2013

İgdaş Faturam Çok Yüksek!

Sayın yetkili 2005313 tesisat numarası ile işlem görmekte olan mükellefim. Bu ay ki gaz tüketim bedeli çok fazla geldi. fatura okumasından veya çeşitli nedenlerden dolayı bir hata ya da yanlışlık olduğu kanaatindeyim geçmiş dönem ödemelerime baktığınızda bunu sizlerde fark edeceksiniz. Bu faturayı itiraz i kaydı ile imkanlarımı zorlayarak ödeyeceğimi bildirir konunun incelenerek tarafıma bilgi verilmesini saygılarımla arz ederim.

Turgay 100 Okunma

Cevaplar

  • İgdaş Temsilcisi27 Mart 2013

    Sn. Abonemiz, Hatalı tahakkuk ettiğini ifade ettiğiniz faturanız iptal edilmiştir. Bildirdiğiniz endeks üzerinden yeni faturanız çıkartılmıştır. Bilgi için 444 36 36 İGDAŞ İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Turgay 25 Mart 2013

    sayın yetkili daha öncede şikayetimi dile getirmiş mağdur bir aboneyim. . Fatura okumanızda sayaçtaki rakamlar yanlış yazıldığı aşıkardır. Şöyleki bir önceki faturaının bitiş rakamı 1551 olduğu yazılmıştır. Bu ayki faturamda başlangıç numarası 1551 olarak alınmış ama son okuma tarihindeki rakam yani bitiş rakamı 1855 olarak yazılmıştır. Oysa şu anda sayaç üzerinde yazan rakam 24. 03. 2013 tarihi itibariyle 1675 olduğu tarafımızdan tespit edilmiştir. Yanı fazladan yazılan bir tutar söz konusudur. Sizden isteğim bu yanlışlığın giderilmesidir. Mağduriyetimin giderilmesini saygılarımla arz ediyorum. Not: eğer söz konusu hata düzeltilmez ise şikayetimi ilgili makamlara taşıyacağımı hatırlatmaz isterim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön