04 Eylül 2013

İgdaş Fatura Tutarını Aşırı Yüksek!

İgdaş iyice kendini aştı 51413225 sayaç numarası olan aboneliği için Temmuz ayından ödemiş olduğum faturanın iki kat fazla fatura gelmiştir. Temmuzda 21 tl doğalgaz faturası ödediğim halde Ağustos ayından 55 tl fatura göndermişler bu nasıl bir sistem sayacı okutan kişi herhalde kafasına göre yazıyor. Faturayı ödemeyeceğim belirterek saati kontrol edilmesini bir an önce tarafıma geri dönüş sağlanarak sorunu çözülmesini rica ediyorum.

Aksi halde bu sorunu tüketici mahkemesine taşıyacağım. cep 53**.

Kader 188 Okunma

Cevaplar

  • Kader'in Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

    şimdilik sorunum çözüldü ama bundan sonraki faturalarımızda bu şekilde hatalar olması açıkçası korkutuyor inşallah aynı sorunla tekrar karşılaşmayız.

  • İgdaş Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sn. ALGÜL, 1993424 Başvurunuza ait bilgilendirme e-posta adresinize yapılmıştır. Anlık bilgi ve yardım alabilmeniz için 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz. 444 3636 Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından da kurumumuza ulaşabilirsiniz. Şube ve Bölge Müdürlüklerimizde Bulanan BEYAZ MASA BİRİMLERİ E-posta yoluyla; [email protected] Web sitemizde Bulunan; Müşter Talep Formunu ve Bilgi Edinme Formu www.igdas.com.tr Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön