22 Şubat 2013

İgdaş Fatura Detayı!

3 aydır otomatik ödeme talimatında olan faturam ödenmiyormuş fatura detayında not olarak gözükmüyor normalde faturanın altında detay olarak not düşüyorlar ödenmemiş faturanız var diye gazim kesildi 4 aydır faturam ödenmiyomuş ben İgdaşın müşterisi isem beni önce uyaracak sonra ödemezsem kesecek.

Hem bilgi verme hem gazi kes hem de açma kapama bedeli al bir de ukala müşteri temsilci M. Beye laf anlat neymiş ben her ay İgdaşa gidip borç soracakmışım. İgdaş hiçbir şey bilmiyosa önce mail atsın sonra kessin.

Yaşar 324 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar19 Nisan 2013

    birincisi ihbar name bırakılmadı o okuyucu sayac okuma bedeli alıyor sa ihbar nameyide eve bırakmak zorunda ki açma kapama bedeli alacaz diye ihbar name gönder miyorsunbuz demekki bana ulaşmadı

  • İgdaş Temsilcisi05 Mart 2013

    Sayın Acar, Gecikmiş faturalarınız enson tahakkuk eden faturalarınızda bildirildiği gibi 21/01/2013 tarihinde adresinize okuyucu personelimiz tarafında ayrıca bir "ihbarname" bırakılmıştır. Faturalarınızı isterseniz e-postanızla da takip edebilirsiniz. Web sitemizde e-mail fatura üyeliği yaptırabilirsiniz. Bu servisimiz; 1. Email Fatura uygulaması ile adresinize bırakılan basılı doğalgaz, e-posta vasıtası ile e-mail adresinize göderilecektir. 2. Email Faturanız,fatura tahakkuk işlemini takiben en geç 2gün içerisinde mail adresinize gönderilecektir. 3. Email Fatura hizmetiyle birlikte adresinize basılı faturanız gelmeye devam edecektir. 4. Üyelik bilgileriniz ile ilgili güncelleme ve iptal işlemlerinizi web sayfamızdan yapabilirsiniz. Saygılarımızla, İGDAŞ 5. Email Fatura servisi ücretsizdir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön