2 g
Yorum Yap
#11580093

İGA İstanbul Havalimanı'nda Güvenlik Sorunu!

Özel Güvenlik iş başvurusu için CV dosyamızı mail attık. Daha sonra 02125919189 numaratelefondan S* hanım tarafımıza dönüş yapıp İstanbul Mecidiyeköy'de ki ofislerine Mülakata çağırdı. Ancak şehir dışından başvurduğumuz için anlık mülakata gelemeyeceğimizi kendilerine bildirdik. Buna istinaden s* hanım "bu numarayı kaydedin ben bakıyorum ne zaman gelirseniz önceden haber verin size randevu oluşturalım" demesi üzerine bizde sadece hafta sonu İstanbul'a geleceğimizi, sizin için uygun olur mu dedik.


Kendisi de; "evet cumartesi öğlen 12'de size randevu oluşturuldu gelebilirsiniz" dedi. Ancak İstanbul'a geldik defalarca aramamıza rağmen telefonlar açılmadı. En son çare havalimanına gittik kapıdaki güvenlik görevlisine derdimiz anlattık o da sağ olsun birkaç yeri aradı ama hafta sonu olduğu için burada muhatap olacak kimse yok dedi. Gerçekten çok üzüldük. Geldiğimiz o kadar yolu hiçbir şey yapmadan gitmek zorunda kaldık. Bizi bu duruma düşüren İGA'nin vasıfsız ve dikkatsiz personeli s* hanım yüzünden bu kadar program boşuna gitti, inanılır gibi değil.


Lafa gelince kurumsal ama daha kendi personelini eğitemeyen bu kurumda kime güvenerek insanlar gelip kariyer yapsın bu gerçekten çok düşündürücü. Onca masrafa girdik o kadar yol geldik ama telefonlarımız açılmadı. Araştırıp Mecidiyeköy'deki ofisi bulduk ama Avcılara taşınmışlar. Masada numara bırakmışlar gelenler arasın diye ama onu da açmıyorlar. Bir umut için nerelerden kalkıp gelen insanları, kendi keyfi çıkarları yüzünden ciddiye almayacak kadar küçülen bu insanlara ne desem az kalır. Gerçekten yazıklar olsun İnsanların umutlarıyla dalga geçtiğiniz için.

Edip Edip 962 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları