05 Şubat 2014

İETT'nin İşi Yok Sıkıldıkça Durak Yapıyor!

Marmaray projesi kapsamında Zeytinburnu halkalı arasında sözde yeni istasyonlar yapılıyor yenilenecekti hala ortada birşey yok. Ne zaman açılacağı bile belli değil. Tren olmayınca yerine İETT otobüsleri konuldu ve trafiğin çilesi yetmedi İETT 10 metreye bir durak koymuş?

Örneğin Halkalı Kanarya Soğuksu Çekmece toplam 4 durak iken şimdi 10 durak oldu. Halkalı-Gümrük-Kanarya-Kanarya İstasyon-80 yıl ioo-Soğuksu-Manolya-Aşık Veysel-K.çekmece-K.çekmece köprüsü? Zaten trafik var birde bu kadar durakla perişan olduk aynı olay Florya Yeşilköy arasında da var eskiden 1 durak iken 5 durak oldu belli ki adamların işi yok sıkıldıkça durak yapıyorlar!

Adil 135 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön