İETT'nin Gelmeyen Otobüsleri Ve Soğukta Bekleyen Vatandaşlar!

Mehmet Recep Ö. |

Kimisi gelen otobüsün aşırı dolu olmasından şikayet eder. Bizde gelen otobüs yok ki içi dolumu boş mu bilelim. Sözde İETT sitesi var, sözde otobüs hareket saatleri var ama buna uyan vatandaş haricinde ortada otobüs yok!

Biz boşuna bakıyoruz bu saatlere. Yeşilpınar-Otogar hattı otobüsü 39O her zamanki gibi olması gereken saatte yok! Müşteri hizmetleri bana trafik yoğunluğu olabilir diyor. İşin garip tarafı benim beklediğim durak kalkış durağına 15 dakika mesafede ancak 40 dakika beklemenin sonunda gelmeyen otobüs ve pes.

Gitmem gereken yere gelmeyen otobüs yüzünden gitmekten vazgeçtim. 2013 yılında bu çileyi bize yaşatan İETT'yi kutluyorum.

Dipnot: Bu olay sanırım başıma 7. kez geliyor...

Etiketler :

Ulaşım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  11:29

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa