19 Ekim 2013

İETT'nin Gelmeyen Otobüsleri Ve Soğukta Bekleyen Vatandaşlar!

Kimisi gelen otobüsün aşırı dolu olmasından şikayet eder. Bizde gelen otobüs yok ki içi dolumu boş mu bilelim. Sözde İETT sitesi var, sözde otobüs hareket saatleri var ama buna uyan vatandaş haricinde ortada otobüs yok!

Biz boşuna bakıyoruz bu saatlere. Yeşilpınar-Otogar hattı otobüsü 39O her zamanki gibi olması gereken saatte yok! Müşteri hizmetleri bana trafik yoğunluğu olabilir diyor. İşin garip tarafı benim beklediğim durak kalkış durağına 15 dakika mesafede ancak 40 dakika beklemenin sonunda gelmeyen otobüs ve pes.

Gitmem gereken yere gelmeyen otobüs yüzünden gitmekten vazgeçtim. 2013 yılında bu çileyi bize yaşatan İETT'yi kutluyorum.

Dipnot: Bu olay sanırım başıma 7. kez geliyor...

Mehmet 319 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön