18 Ocak 2014

İETTnin Beyaz Masa Komedyası!

İETT Beyaz Masa ne iş yapıyor çok merak ediyorum? İki kez şikayette bulundum birincisi otobüs durağa girmedi beyaz masanın yanıtı otobüsün plaka ve şoför bilgileri gerekliymiş işlem yapmak için 3-4 şeritli şile yolundan bastırıp giden otobüsün bilgilerini plakasını nasıl almam bekleniyor?

ikincisi ise İETT sefer saatlerinde belirtilen saatte otobüs gelmiyor gelen yanıt biz kontrol ettik otobüs saatinde geçmiş böyle bir komedi olabilir mi? Ben yarım saat bekliyorum durakta otobüs gelmiyor geç kalıyorum işime gücüme önümden geçen otobüsü bir tek ben göremiyorum öyle mi?

Kapatın o Beyaz Masayı bir işe yaramıyor!

Emre 242 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön