10 Aralık 2013

İETT'nin Aktarma Süresi!

09. 12. 2013 tarihinde "0504591" kart numaralı akbilimle 9. 05 de Burhaniye durağından metrobüs hattını kullandım ve 9. 16 da 21 B hattını kullandığımda akbilim elektronik kartım aktarma yapmadı. İETT şikayet-bilgilendirme hattını aradığımda aktarma için bekleme süresinin 15 dk olduğu belirtildi. Halbuki önceki zamanlarda aktarma için 10 dk beklediğime eminim. Zaten biz bu sürekli 10 dk olarak biliyorduk.

Her gün Burhaniye durağından metrobüse biniyorum ve bineceğim otobüs gelmesine rağmen aktarma süresi dolmadığı için otobüse binemiyorum veya binip, fazladan ücret ödemek zorunda kalıyorum. Yetkililerin şu aktarma süresi denen saçmalığı kaldırmasını veya en fazla 5 dk olarak belirlemelerini rica ediyorum.

Hülya 727 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön