10 Eylül 2013

İETT Yıllardır Sorun Yaşıyoruz!

Fatih Sultan Mehmet Mah.i-Kabataş hattında çalışan otobüs ve Fatih Sultan Mehmet Mah.-Şişli hattında çalışan otobüsün Tepecik Durağından başlaması konusunda tüm Etiler sakinlerinin ciddi bir talebi olduğunu belirtmek isterim. Çünkü FSM'den başlayınca Sarıyer'e bağlı Armutlu ile aynı otobüste geliyoruz ve çok kalabalık oluyor. Bu konuda ilgililerin gereğini yapacağını umuyorum.

58N ve 59N otobüsleri aynı hattan devam edebilip Etiler halkına Tepecik Durağından başlanan yeni bir otobüs hattının başlatılmasını umuyorum. Özellikle sabah ve akşam insanların yoğun olduğu saatlerde çok kalabalık oluyor,yıllardır bu sorunla uğraşıyoruz.

Lütfen bu konuda gerekenin yapılmasını rica ederim.

Gökhan 75 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi01 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 58N ve 59N hatlarımızın araç sayısına ilişkin başvurunuz incelenmiştir.Tüm servislerimiz yolcu sirkülasyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak ayarlanmakta olup, Otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır.Belirtilen hatlarımızda gün içinde 16 adet aracımız belirli aralıklarla servislerine devam etmektedirler.Tepecik durağımızdan hareket etmesi uygun görülmemiştir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön