27 Mart 2013

İETT Toplu Ulaşım Araçlarınız Kafasına Göre Saat Belirliyor!

Özellikle 65 medrese Kumköprü otobüsleri sözde 20 dk bir olmasına rağmen ya çıkmıyor ya da geç geliyor. Geç gelmekten kastımız 5-10 dk değil diğer otobüs ile arka arkaya geliyor. Yarım saat önce 65 medrese ile Kumköprü Fatih karakolunda indim. Otobüs normalde 21:00 medreseden çıkarak 21:20 yada 21:25 gibi çarşıda oluyor 21:35 yada 21:40 gibi seferi tamamlayıp Yaşar Doğu İlköğretim okulundan u yaparak tekrar istikametinde ilerliyor.

Bugün 21:00 da çıkan otobüs ile normal de 15 -20 dk varmamız gereken eve 22:00 ulaşabildik ve küçük bir otobüs içi tamamen dolu insanlar ayakta. Neyse indik fakat arkadan hemen arkadan bomboş körüklü otobüs geldi. Bu sadece bugün değil hep oluyor. 3 kez daha oldu.

İsmail 39 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    65G/GÜLTEPE - ŞİŞLİ hattımızda 13 araç ile gün boyu toplam 101 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 5dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Hareket saat düzenlemeleri, yolcu talepleri ve bu talepler dahilinde yapılan yolcu sayım sonuçlarına göre, mevcut araç filomuzun da yeterliliği göz önüne alınarak yapılmaktadır. Mevcut düzenleme de bu minvalde gerçekleşmiştir. Talebiniz dikkate alınmış olup, gerekli araştırma yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön