28 Ağustos 2013

İETT Tepekent Araçları Güzergaha Uymuyor!

Tepekent araçları güzergahını takip etmiyor. Güzergahını takip etmeyi bırak gideceği son durağa kadar gitmiyor. Şoförler yolcuları kendi istedikleri yerde indiriyor. Bir gün marketin orada bir gün Tepekent girişinde vs. ve bunu her gün yapıyorlar. "peki ben bu araca biniyorum neredeindireceğinizi nereden anlayacağım" diye sorduğumda "anlayamazsın" cevabını aldım. Bu araçların normalde Arel Üniversitesine kadar tüm Tepekent'i turlayıp gitmesi gerek fakat hiçbir durağa gitmiyor.

Bir İETT aracının hangi duraklardan geçeceği bellidir. Herhangi birini atlama lüksü yoktur. Zira vatandaş bunu bilerek biner otobüse. Bu konuda defalarca mağdur olan bir Tepekent sakini olarak gereğinin yapılmasını rica ederim.

Çiğdem 278 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi01 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir.Tepekent çalışan araçlarımızın makam talimatları gereği yaz aylarında Tepekent içine girmedikleri,kış uygulamasına geçilmesine paralel okulların açılmasıyla beraber araçlar tekrar Tepekent'in içine gireceklerdir.Araçların durak ihlalleri ile ilgili denetimler sıklaştırılacaktır.Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön