01 Nisan 2013

İETT Şoförünüzden Şikayetçiyim!

29/03/2013 Cuma günü sabah 10:00 saatlerinde 28T otobüsüne Aksaray'dan binmiştim. Tophanenin ordaki Kılıç Ali Paşa camisinin önünde yaşanan olay çok sınır bozucudur. Bir motorsiklet otobüsün önüne geçmeye çalışınca şoförünüz sinirlenerek motorsikletli gencin üzerine otobüsü resmen savurdu.

Ayaktaydım düşebilirdim zor tutundum herkes birden çığlık attı. Çünkü resmen direksiyon kırdı ve koskoca otobüsü içindeki okadar insanla birlikte şoförünüz savurdu. Kendisine bağırdım bunu nasıl hangi cesaretle yapabildiğini sordum. Sen onun yaptığını görmedin ama diyerek beni tersledi. Koskoca otobüsle yaptığı hareket marifetmiş gibi. Kendisinden şikayetçiyim. Plakası 34 J* 93**.

Elif 88 Okunma

Cevaplar

  • Elif 30 Ağustos 2013

    plakasının fotoğrafını göndermiştim ekte olması gerekiyordu

  • Elif 30 Ağustos 2013

    Konu hakkında tarafıma herhangi bir dönüş olmamaıştır. Bu konu hakkında acil bilgilendirilmek istiyorm

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Hizmetlerimizin daha kaliteli ve düzeyli olması için siz değerli yolcularımızın bu tür haklı eleştirilerinize ihtiyacımız vardır. Bununla birlikte görevini aksatan, gerektiği gibi hizmet vermeyen, aşırı hızlı seyir etmesinden ve diğer sürücüleri tehlikeye sokan hareketlerde bulunmasından dolayı ilgili taşımacının tespit edilebilmesi için e-mailinizde aracın kapı numarası, plakasının bildirilmesi gerekmektedir. Yeterli bilgilerin verilmesi halinde gereğinin yapılacağını, bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön