20 Şubat 2014

İETT Şoförünün Engelli Vatandaşa Ettiği Hakaretler!

A.1689 model 34 DK 9235 plakalı Boğazköy-Bakırköy İETT hattı çalışan otobüs şoförü engelli vatandaşa kolaylık sağlaması gerekirsen tüm yolcuların gözü önünde küçük düşürücü konuşmalar yaptı. Karşısındakinin bacağından engelli olduğunu için tıklım tıklım dolu otobüste arka tarafa yürüyemeyeceğini ön kapıdan inmek istemesini söylemesi üzerine '' al bir bela daha'', ''napim rahatsızsan'' ve buna benzer konuşmalar karşısındakinin nasıl hissedeceğini düşünmeden bu şekilde saygısız ve insanlık dışı davranarak yolcuyu ısrarla o kalabalıkta arka taraftan indirmiştir.

Kimse rahat çalışmıyor herkesin stresli çalışma ortamı var ama kimse bu şekilde davranmıyor. Herkes bir engelli adayı olduğunu unutmasın.

Afşar 126 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön