08 Ekim 2013

İETT Şoförün Yolcuları Aşağılaması!

Biraz önce 19F hattını kullandım ve bir insanın başka insanları nasıl aşağıladığını ve kötü olabileceğini gördüm. 07/10/2013'de saat 17:00 civarında "Mehpare Sokak" durağından 19F hattına C-537 kodlu otobüse bindim. Karadeniz aksanlı olan bir şoför Fındıklı Mahallesi'ne gelene kadar bir sürü yolcuyu aşağıladı ve kendi isteğine göre duraklarında erken yada geç durdu .

Bununla beraber tek geliş tek gidiş olan yolda bile bir aracı sollama tenezzülünde bulundu ve bulunacak da. Telefonla konuşmasını saymıyorum bile, hoş telefonda da bugün başka bir araçla olan böyle bir münasebetini anlatıyordu.

Trafik kurallarına ve ahlak kurallarına zerre kadar saygısı yok bu insanın.

Onur 182 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz şoför personel ile ilgili başvurunuz incelenmiştir. Kurumumuz bünyesinde çalışan tüm taşımacılarımıza; yolcularımıza ve diğer taşımacılara karşı daha nazik ve olumlu davranması hususunda gerekli eğitimler verilmektedir. Bu şekilde davranmayan taşımacılara gerekli işlemler uygulanmaktadır. Bahsi geçen konu ile ilgili kontroller sıklaştırılacak olup, ilgili işletmeci sözlü olarak uyarılmıştır. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Onur11 Ekim 2013

    Bana şöförün sözlü olarak uyarıldığı bilgisi verildi ancak inanmıyorum, öyle olsa o adam o kadar rahat davranamazdı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön