26 Kasım 2013

İETT Şoförün Kaba Davranışları!

132M hattında 25. 11. 2013 Tarihinde kalkış durağı olan Maltepe Carrefour durağından 18:20 Hareket saatli otobüse bindin ve iniş durağım olan Bakkal durağına geldiğimde orta kapıdan iniş düğmesine bastım. Işık yandı ve ses çıktı ancak şoför arka kapıyı açmasına rağmen orta kapıyı açmadı. Seslendim. Dikiz aynadan baktı ancak yine açmadı. Bende ön kapıya ilerlerken hareket etti.

Kendisine neden kapıyı açmadım dedim. " Basmadın, ses çıkmadı, sana ne garezim var, bana yalancı mı diyorsun " şeklinde tepkiler verdi. Diğer bir yolcu arkadan bağırdı adam bastı gözümle gördüm dedi. Şoför " bozacının şahidi, çıracı " şeklinde tepki verdi. Ben bu kişiden şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Mert 120 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön