19 Eylül 2013

İETT Şoförler Aracı Doldurdukça Sırtımıza İnsan Biniyor!

Her sabah saatler 07:00'yi gösterirken otobüsümüzü beklemeye başlıyoruz. Bazen 2 bazen 3 bazen 4 otobüs geçtiği halde binemediğimiz oluyor. Önceden ( özel halk otobüslerine tamamen geçmeden önce ) körüklü kocaman belediye otobüslerimiz vardı. sıkıntı yaşamıyorduk. şimdiler yetmiyor anlayın artık bunu. Her sabah rezillik. Şoför arkadaşlarımız doldurdukça bizim sırtımızda ki insan sayısı artıyor.

Kızamıyorsun herkes işini yapmaya, işine yetişmeye çalışıyor. Artık ya ek seferler köyün yada körüklüler geri gelsin. En çok insan sirkülasyonu olan en güzel parayı kazandıran hatlardan bir tanesidir 15BK. Sabrımızı zorlamadan artık bir çare bulunmalı buna. Gerekli yerlere iletip takibini bizzat yapacağım.

Tolga 107 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 15BK hattı ile ilgili başvurunuz incelenmiştir. 15BK (Beykoz-Kadıköy) Numaralı hattımızda yolculuk verileri ve işletme çalışma şartlarımız doğrultusunda yapılan düzenlemelerle 21 adet otoyla gün boyu toplam 92.5 seferle hizmet verilmektedir. Sabah ve akşam saatlerinde tüm toplu taşıma araçlarında belirli bir yoğunluk ve trafik sıkışmasından kaynaklanan gecikmeler söz konusudur. Araçlarımız uydu takip sistemiyle anbean takip edilmekte olup keyfi bir uygulamanın olma olasılığı bulunmamaktadır. Hattımızın sefer aralıkları ortalaması 7 dakika olup, istisnai durumlar haricinde planlanan seferlerimizin nizami bir şekilde yapılması konusunda gerekli özen gösterilmektedir. İstanbul genelinde yapılan düzenlemeler ile hatlarımıza Özel Halk Otobüsleri ilaveleri yapılmakta olup, bölgemizde de yapılacak yeni düzenlemeler kapsamında hattımızın araç ve sefer sayıları tekrar incelenip değerlendirilecektir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön