05 Nisan 2013

İETT Silivri Otobüsü Kumburgaz Hattının Kaldırılması!

Yaklaşık 11 yıldr İstanbulda yaşıyorum çok çeşitli otobüslerde seyahet ettim kalabalıkta kaldım fakat bu otobüs rezaleti nedir? 1 yıldır çekmecede oturuyorum oturduğum yere giden 2 otobüs var birisi Kumbrgaz diğeri Silivri Kumburgaz. Kaplumbağa gibiydi yine gidiyodu ama hattan kaldırılmış bütün yükü Silivri arabası çekiyor.

Tezek gibi kokan otobüs her durakta otobüse binmeye çalışan 40 kişi otobüste 1 kişilik yer yok muavin diye bir varlık var evlerden ırak böyle ulaşım olmaz. Her sabah iş çıkışı ve girişi çile çekiyoruz insanlar çıldırmış durumda. Belediye neden sessiz bu otobüsler neden ek sefer koymuyor ve neden çözüm bulunmuyor.

Soykan 131 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Siz değerli yolcularımızın daha konforlu yolculuk edebilmeleri ve sürekli artan yolcu talebini karşılamak amaçlı yeni otobüs alımları ve şoför alımları için çalışmalar yapılmaktadır. Söz konusu hat ile ilgili olarak gerekli müdahaleler en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Toplu ulaşımla ilgili olarak gerek vatandaşlarımız tarafından gerekse yerel yönetim birimlerince yapılan başvurular, etüt edilerek taşımacılık faaliyetlerimizde yeni ya da ilave düzenlemeler yapılması ve yolcularımızın ulaşımlarını her bölgeye daha rahat sağlamaları yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön