15 Mayıs 2013

İETT Sefer Değişimi ve İlgisizlik!

Tuzla'dan 4'ü çocuk 9 kişi bindiğimiz 130 A otobüsü kartımızdan çift bilet çekmesi sonucu farkettiğimizde şoförün bu otobüs 500 ES karşı tarafa gidiyor cevabıyla ve hemen orada tabelayı değiştirmesiyle ve fazladan kestiği parayı ödememesiyle bizi mağdur etmiştir. İETT web sitesinden cevap ise *gerekli uyarılar yapılacak ve bilgilerinizi arz ederiz*oldu. Hangi bilgileri istediklerini sordum fakat gelen cevapta *. Başvurunuz incelenmiş olup, tarafınızdan bilgi istenmemiştir. Durak ihlali yapan personellere uyarı ve denetim yapılacağı bilgisi verilmiştir. Bilgilerinize rica ederiz* oldu.

Benim paramı kim verecek şimdi? Standart cevaplarla insanların mağduriyetlerini giderdiklerini mi zannediyorlar?

Tolga 78 Okunma

Cevaplar

  • Tolga28 Mayıs 2013

    yine standart cevap vererek beni yanıltmadınız. bu ilginizden dolayı teşekkür ederim.tarafınıza gönderdiğim(İETT Beyaz Masa) tüm şikayet maillerinde otobüsün kapı ve tarih ve saati bildirdim.bu tür olaylar sonrasında boş laflarla geçiştiriyorsunuz.olayın yaşandığı an itibari ile otobüsteki diğer yolcular iett şikayet merkezini aramamıza rahmen bir sonuç alamadık.olan biz yolculara oluyor hem mahdur ediliyoruz hem paramız heba oluyor. sadakam olsun.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Kurumumuz adına ilgili başvurunuz için teşekkür ederiz.Hizmetlerimizin daha kaliteli ve düzeyli olması için siz değerli yolcularımızın bu tür haklı eleştirilerinize ihtiyacımız vardır. Bununla birlikte bu gibi olumsuzlukların tespiti için kusuru görülen otobüslerin (açıklama bölümüne) kapı numarası veya plakası ile tarihi ve saati gibi ibarelerin belirtilmesi halinde gerekli işlem yapılacaktır.Bilgilerinize rica ederiz.

  • Tolga23 Mayıs 2013

    Her seferinde kendilerine gönderdiğim maillerde otobüsün kapı numarası kod numarası dahil hepsini belirtmeme rahmen sonuçta işi yokuşa sürerek netice alamıyorum.hakkımızı aramak bile zor bu memlekette 10 TL sadakam olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön