10 Eylül 2013

İETT Resmen Durakta Mahsur Kaldık!

Dün akşam 1 saat durakta mahsur kaldık ve bir türlü beklediğimiz 16 k-16 kh durağa girmedi. Bununla ilgili şikayet yazdım (henüz dönüş yok). Bu sabah da aynı şeyi yaşayınca anladım ki, insanlığı olmayanlarla çalışıyor bu belediye (iyi olanları tenzih ederim).

Saat 08:20-08:30 civarları 34 P** nolu otobüs şoförü, yer olmasına rağmen Kadıköy yönündeki Bülbül sokak durağında durmamıştır. Bununla ilgili -artık- bir şeylerin yapılmasını rica ediyorum.

Yeşim 85 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 16k hattıyla İlgili başvurunuz incelenmiştir .Otobüs seferlerinde arıza, kaza, trafik yoğunluğu gibi etkenler dışında seferlerin aksatılmadan düzenli olarak yapılmasına çalışılmaktadır.tüm araçlarımız filo komuta merkezimiz tarafından 24 saat izlenmekte olup vazifesini iş icapları dahilinde yapmayan taşımacı hakkında gerekli cezai işlem uygulanmaktadır Ayrıca, servisine gelmeyerek yolcu mağduriyetine sebebiyet veren ilgili sürücüler denetim görevlilerimiz tarafından tespit edilerek yasal işlem yapılmaktadır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön