23 Ocak 2014

İETT Özel Halk Otobüs Şoförleri Bayanlara Saygısızlık Ve Hakaret Ediyor!

İETT 400A Beykent - Hasbahçe - Yenibosna seferi yapan 400A otobüslerinden şikayetçiyim. Şoförleri çok saygısız ve kabalar. Bayanları taciz ediyorlar. Numarasını sonradan aldığım ve 21.01.2014 tarihi sabah 06.20'de A798 no'lu otobüsü kullandığını tespit ettiğim şoförden şikayetçiyim!

Otobüsün içinde bağırıp bayanlara hakaret etmektedir. Şikayet ederiz dediğimizde''Edersen et, bize karışan görüşen yok, muhatap bulamazsın, bana bir şey yapamazlar'' şeklinde konuşmuştur.
Bu tacizleri sürekli yapıyorlar.

Özel Halk Otobüsleri denetlenmiyor mu? Denetleyen yok nasılsa deyip istediklerini yapacaklar mı böyle? Otobüsten inmeden kapıları kapatıyorlar. Bir şey söyleyince de hakaret ve küfür ediyorlar!

Özlem 316 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön