İETT Otobüsünüz Öğrenciden 4 TL Aldı!

Harun K. |

30.03.14 - 14:20 gibi Bahçeler'de 202 İETT otobüsünü bekliyordum. Geldi, bindim ve 4 TL aldı. Gelişte yine otobüse bindim bu kez yetersiz bakiye sesi geldi öğrenci olduğum halde. Tam bir saçmalık. Öğrenciye 2 tl yerine nasıl 4 tl alır çift bilette mantığınız nerede sizin?

1 saat otobüs aradım taksi param yoktu metro ile Üsküdar'a ulaşıp oradan Ümraniye minibüsüne binip eve yürüdüm insafınız da mı kalmadı? Böyle olduğunu bilsem hiç binmezdim. Tuzla - Kadıköy otobüsünde bile mesafe fazla olmasına rağmen tek bilet, taksim çift bilet, yine olsun lafım yok ama 129 TL'ye binerken öğrencinin çift biletini alıyor araba (2 TL) öyle olduğunu bilsem zaten direkt 129 TL'ye binerdim. Öğrenciyiz 4 yerine 2 alsın.

Etiketler :

Hizmet - Ürün Fiyat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  11:30

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa