22 Kasım 2013

İETT Otobüste Yer Olmadığı Halde Otobüs Şoförü Yolcu Alıyor!

Söze nasıl başlıcağımı bile bilemiyorum sinirden. Ben Yenibosna da oturuyorum ve her gün Şirinevler'den Yenibosna güzargahanı 98B araçlarını kullanıyorum. Her zamanki gibi bugünde sırf çok müşteri alabilmek için şoförlerinizden ismini bilmediğim uzun boylu 35-40 yaşlarında beyefendi hepimizi üst üste bindirdi ve ön kapı ağzına kadar dolu olduğu halde ön kapıyı açtı.

Evet hepimiz evimize gitmek için can atıyoruz ama otobüsler erkek yoğunlukta olduğu için tacize mağdur kalan yine biz bayanlar oluyoruz ve o arkadaşımız bana sert üslupla konuşması beni rahatsız etti. Ayrıca şahsıma kaba davranışta bulundu. Gerekli işlemin yapılasını istiyorum.

Seda 64 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön