31 Ağustos 2013

İETT Otobüslerde Evcil Hayvan Taşınması!

28. 08. 2013 tarihinde Kadıköy'den kalkan 21A otobüsünün şoförü (plakasını alamadım ama 17. 40 civarı kalktı) elimde kafesinde bulunan ve oldukça uysal olan kediden dolayı beni otobüse almadı. İett yönergesinde kafes içinde hayvan taşınabileceğiyle ilgili bir madde bulunduğunu ve buna uyması gerektiğini söylediğimde de beni dinlemeden otobüsü üzerime sürdü. Bu hususu bilgilerinize sunar, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ferit 494 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Kurumumuz adına ilgili başvurunuz incelenmiştir.İlgili personelimiz tespit edilmiş olup,kurumumuzun kafesteki evcil hayvanlar için aldığı karar hatırlatılmış olup, bu tür davranışlarda bulunulmaması husunda ayrıca sözlü olarak uyarılmıştır.Tekrarı halinde TİS(Toplu İş Sözleşmesi) hükümlerince gerekli idari ve cezai işlem uygulanacaktır.Bilgilerinize rica ederiz.

  • Ferit 06 Eylül 2013

    Aynı anda iett'ye de mail göndermiştim sadece şikayetimin değerlendirildiğini ve en kısa zamanda dönüş yapılacağını bildiren bir cevap göndermişler. Olayın üzerinden neredeyse 10 gün geçti sanırım iyice unutulunca geri dönecekler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön