26 Şubat 2013

İETT Otobüsler Yetersiz Kalıyor!

Oturduğum semtten iş yerine gelmek için otobüse biniyorum. Ataşehirde çalışıyorum. Sancaktepe Sarıgazi'de oturuyorum. Bulunduğun semtten iş yerine gitmek için 19E hatli otobüsü kullanıyorum. Bu otobüs hem geç geliyor hem de gelince tıka basa dolu oluyor binemiyoruz. Daha öncede bunu 3 kere İ. E. T. T ye şikayet etmeme rağmen kimse ilgilenmedi.

Bu hat çok sorunlu bir hat ve çok yolcusu olan bir hat. Otobüs Yeni Doğan'dan hareket ediyor Sarıgazi'ye gelene kadar tıka basa doluyor. Sonraki otobüslerde aynı şekilde oluyor. Binsek bile asılarak ite kaka otobüse biniyoruz. Sonraki duraklardaki yolcuların çoğu binemiyor.

Ergün 215 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Talebiniz dikkate alınmış olup, bahsettiğiniz yerde gerekli kontrol yapılacaktır. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz

  • Ergün11 Nisan 2013

    İett'le ilgili yaptığım şikayetimle ilgili hiçbir ilerleme kaydedemedim sadece iettden mail geldi herzamanki gibi.Hep aynı cevaplar farklı bişey yok. Şikayet ettiğim hatta hiçbir düzelme yok,kimsenin ilgilendiğide yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön