19 Şubat 2013

İETT Otobüs Zamanlaması ve Otobüsün Eski Olması!

Pendik-Gebze Hattı arasında çalışan 17B iett otobüsünün her gün 20 dk da bir gelmesi ve sürekli arızalanması biz öğrencileri mağdur etmektedir.Her gün Çok kalabalık şekilde otobüsün içi tıklım tıklım seyahat etmek bizi rahatsız etmektedir.Bu yüzden Sefer Sayısının 10 dk da bir olmasına ve de şoförlerin bu konuda daha titiz olmasını rica ederim.

Ayrıca Pendik-Gebze Arası çalışan hatta da yeni otobüsün aktarılmasını talep ediyorum.Sonuçta biz de insanız Tüm Avrupa Yakasında olan Otobüsler Yeni ve biz de İstanbulda Yaşıyoruz bize de 2.sınıf insan muamelesi yapılmasını istemiyoruz bu konuda bize yardımcı olunmasını ve talebimin de en kısa zamanda değerlendirilmesini rica ediyorum teşekkür ederim.

Erkan 46 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Talebiniz dikkate alınmış olup, bahsettiğiniz yerde gerekli kontrol yapılacaktır. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön