25 Mart 2013

İETT Otobüs Yetmezliği!

Saat: 17:50 den itibaren tuzcuoğlu köprüsünden geçip kayışdağına giden otobüslere binememe sıkıntısı 19s 19v 14ck 19k bu 4otobüsden 19v 14ck 19k yı göremiyoruz görmek için 40 50 dk otobüs durağından hiç hareket etmememiz gerekmekte. 19s ise bu otobüs zaten boş görmek imkanı yok boş görmeyi de geçtim insanı bir ortam yok.

Kapıdan binmek isteyenlerin ileriye doğru itişleri içerde oksijen yetmezliği nefes alabilmek için çaba göstermeler yani bu otobüse bindiğimizde evinize ulaşabildiyseniz şanslı insanlardansınız. ayrıca bu otobüse bindiğinizde ücretsiz olarak muavinlikte yapmaktasınız orta kapılardan binilen istkart ları ileriye doğru uzatıyoruz ekip olarak çalışılmakta iş çıkışı ek iş fırsatı

Evren 198 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Hem işletme amirliklerimizden hem yolcularımızdan gelen talepler ve öneriler ile saha ve etüt çalışmalarımız doğrultusunda sefer sayısı, hareket saati, güzergah değişikliği ile ilgili konularda gerekli müdahaleler gerçekleştirilmektedir. Sürekli artan yolcu talebini karşılamak ve araçların yenilenmesi amacı ile yeni otobüs alımları ve şoför alımları için çalışmalar yapılmaktadır. Yeni alımlar ile birlikte işletme bölgemiz ile ilgili talep öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön