10 Haziran 2013

İETT Otobüs Seferleri!

Ulaşım olarak 132F Kartal- Esenler hattını kullanıyorum. Fakat otobüsler çoğu zaman saatinde gelmiyor.08.06.2013 cumartesi 18:25 ve 19:00 seferleri gelmedi. amirliği aradığımda hareket saatlerinde sorun olmadığı söyleniliyor. Yolda arıza yapmış olabileceği söyleniyor.Konu ile ilgili defalarca İETT ye mail ve sesli olarak şikayetimi bildirdim. okula , işe veya herhangi bir yere ulaşmak isteyen vatandaş olarak burada çok sıkıntı çekiyoruz.

Ayrıca otobüsler çok eski model.devamlı arıza yapıyor, hem gürültülü hemde inip binmesi zor ( ben ortopedik engelliyim). Sefer saatlerine uyum gösterilmesini ve otobüslerin yenilenmesini talep ediyoruz.

Canan 111 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Haziran 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 132F hattının sefer gelmemesi şikayetinize ilişkin başvurunuz incelenmiştir.İnternet sitemizde ve duraklarda asılan saatler normal durumlara göre programlanmış olup, gerek hattın güzergahı üzerinde yaşanan yoğunluk gerekse kaza,arıza gibi elimizde olmayan nedenlerden dolayı zaman zaman seferlerimizde aksamalar yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda önceden tedbir alınması ve yolcuların mağdur edilmemeleri için ilgili birim amirleri uyarılmıştır.Eski araçlarımızın peyderpey hatlardan alınarak bunların yerine yeni araçların verilmektedir.Filomuzda bulunan tüm eski araçlarımızın yenilenmesi işlemi de devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön