26 Şubat 2013

İETT Otobüs Hatları Yetersiz Kalıyor!

Halk Otobüstü istemiyoruz. Büyük körüklü Belediyeye ait otobüs istiyoruz. Yenibosna hattı otobüsleri yeterli değil. Sabah ve akşam otobüslere binmek çok zor. Yolcuların yarısı duraklarda kalıyor. Şoförler çok saygısız insan mı taşıyorlar hayvan mı belli değil sürekli bir azar sürekli bağrış. Hergün kavga var. Nedir bunlardan çektiğimiz bir bunlar birde minibüsler. Ellerinde cep telefonu arkadaki otobüs ve minibüs ile görüşme hali nerdesin yavaş gel kağnı gibi gidiyoruz.

Ne bekliyouz diye soramıyorsunuz bile hemen in taksiye bin cevabı hazır. Lütfen ek araç istiyoruz. HT12 hattı vardı biraz rahattık onunda güzergahı değişmiş şirinevlere girmez olmuş kesin halk otobüslerinin baskısından değişmiştir.

Nihal 54 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Talebiniz dikkate alınmış olup, bahsettiğiniz yerde gerekli kontrol yapılacaktır. Tüm servislerimiz yolcu sirkülâsyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak planlanmakta olup, otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön