12 Eylül 2013

İETT Öğrenci Kartı Başvurusu!

İnternetten kardeşim S** F** için yaptığımız İETT öğrenci kartı başvurusu için Vakıfbank Çorlu şubesine yatırdığımız 10 tl ücretin dekont nosunu defalarca doğru girmeme rağmen yanlış diye uyarı verip onaylama işlemini gerçekleştirmiyor. Sorun nedir öğrenmek için aradığımızda ise paranın İstanbul içinde bir şubede yatırılması gerektiği o yüzden dekontun geçerli olmadığı bilgisi verildi.

Vakıfbank'ı aradığımda ise böyle bir uygulama olmadığı daha önce de defalarca yatırdık denildi. İade edilmesini istediğimde vakıfbank İETT şubesinin ilgileneceğini İETT şubesi ise Vakıfbank'ı ilgileneceğini söylüyor. Kurumlardan net bilgi almak bu kadar zor mu, güvenecek miyiz bu çağrı merkezlerine artık?

Sema 269 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön