İETT Metrobüs Çilesi!

Çiğdem B. |

Her sabah her akşam hatta günün belli saatlerinde yaşanan ve bir çok insanın otobüs tren seferleri olmadığı için mecburen kullandığı 2, 95 TL ödediği metrobüsteki yoğunluktan bıktık. İETT'ye mail attık. Seferlerimiz normal duraklar yoğun değilse boş yollanmaz yanıtı aldık. Cennet mahallesi durağından sabah binmek imkansız zaten Avcılar'dan dolu gelen otobüse durak yoğun olmasa dahi binilmiyor.

Boş otobüs geldiğinde ise inanılmaz kötü. Birbirini iten haklı yere oturarak yada ayakta binmek için kadın erkek çoluk çocuk yaşlı demeden bunu yaşıyor ve hatta yaşatıyoruz. Kavgalar küfürler gerilen sinirler inip binerken düşenler sağı solu yara olanlar ki başıma çok geldi bıktık.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  11:29

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa