04 Ekim 2013

İETT Metrobüs Çilesi!

Her sabah her akşam hatta günün belli saatlerinde yaşanan ve bir çok insanın otobüs tren seferleri olmadığı için mecburen kullandığı 2, 95 TL ödediği metrobüsteki yoğunluktan bıktık. İETT'ye mail attık. Seferlerimiz normal duraklar yoğun değilse boş yollanmaz yanıtı aldık. Cennet mahallesi durağından sabah binmek imkansız zaten Avcılar'dan dolu gelen otobüse durak yoğun olmasa dahi binilmiyor.

Boş otobüs geldiğinde ise inanılmaz kötü. Birbirini iten haklı yere oturarak yada ayakta binmek için kadın erkek çoluk çocuk yaşlı demeden bunu yaşıyor ve hatta yaşatıyoruz. Kavgalar küfürler gerilen sinirler inip binerken düşenler sağı solu yara olanlar ki başıma çok geldi bıktık.

Çiğdem 140 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön