04 Temmuz 2013

İETT Klima Açılmıyor!

Sabahları ise gitmek için 92 Ateştuğla-Eminönü otobüsünü kullanıyorum. Yaz geldi, havalar ısındı fakat otobüsler hala çok havasız. Otobüsün camlarını açmak hiç bir işe yaramıyor ve Klima açılması şart. Bu otobüslerin hiç biri klimayı açmıyor ve uyarmak zorunda kalıyoruz. İlk söylediğimizde şoför maalesef umursamıyor, ama bir kaç sefer uyarınca mecbur kalıyor. Bu hat sabahları çok kalabalık hem havasızlık hem de sıkışık olması tam bir eziyet.

En azından bu hatta körüklü otobüs konabilirse sıkışıklık hafifleyecektir. İstanbul'da yaşayıp da konforlu bir toplu taşıma yolculuğu yapmadığımız, herkesçe bilinen bir gerçek. En azından az da olsa rahat yolculuk yapabiliriz. Lütfen dikkate alın.

Esra 846 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Eylül 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 92 hattımıza ilişkin başvurunuz incelenmiştir.Mevcut araç durumumuzun kurulu bulunan hatlara göre programlanmış olması ve elimizde yedek körüklü araç bulunmaması sebebiyle hatlarımıza daha fazla körüklü otobüs vermemizin şu aşamada mümkün olmadığını, Ayrıca;yeni alınacak olan İOAŞ özel halk otobüsü araçlarının devreye ve araç filomuza girmesiyle birlikte hatlarımızda gerekli düzenlemelerin yapılacağını, Bilgilerinize rica ederiz.

  • Esra10 Temmuz 2013

    Cevap gelse idi birşeyler yazabilirdim ama sonuç sıfır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön