23 Eylül 2013

İETT Kiptaş Esenyurt'ta Ulaşım Sıkıntısı!

Kiptaş Esenyurt 3. etap ta oturan site sakiniyim. Sitemizde oturum yüzde yüz olmasına rağmen 1300 hane ev varken ve sitemiz dışında etrafındaki mahallede de bir okadar insan yaşıyorken evimize işimize gidip gelirken ulaşımda çok büyük sorunlar yaşıyoruz çünkü hiçbir ulaşım aracı yok. Biliyorsunızki Kiptaş konutları gelir seviyesi çok yüksek olmayan insanların oturduğu bir site iken bütün Kiptaş ve Toki evlerinden otobüs kalkerken, bizim sitenin önünü bırakın yakınından bile otobüs geçmemektedir.

Site yönetimimiz bu konuda İETT müdürlüğüne çok şikayette bulunduğunu dile getirdi ama hiç bir sonuç yok. Lütfen otobüs istiyoruz. Yeter artık duyun sesimizi. Bakırköy Aksaray

Aynur 173 Okunma

Cevaplar

  • Aynur14 Kasım 2013

    Standart aynı cevapları almak üzücü,,tşekkürler

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz öneri güzergah ve yeni hat verilmesine ilişkin başvurunuz incelenmiştir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Toplu ulaşımla ilgili olarak gerek vatandaşlarımız tarafından gerekse yerel yönetim birimlerince yapılan başvurular, etüt edilerek taşımacılık faaliyetlerimizde yeni ya da ilave düzenlemeler yapılması ve yolcularımızın ulaşımlarını her bölgeye daha rahat sağlamaları yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön