29 Mart 2013

İETT Kamu Hizmeti Veren Şoförler Kabadayılık Yapıyorlar!

Her sabah ve akşam düzenli olarak kullandığım Kabataş Kağıthane hattı otobüsü olan 62 numaralı belediye otobüsünde bu akşam saat 20:30 da Balmumcu durağından yine bindim. Şoför öncelikle belediye otobüsü kullandığını tamamen unutmuş ve son gaz ilerliyor hatta o kadar hızlı ve aklına buyruk ki Levent durağını geçiyor bilerek.

Durağa gelmeden önce hızından dolayı bir arabaya çarpıyordu ki frenle son anda durabildi. Bu bir sorunken üstüne üstlük otobüste kendisine dikkatli olmasını araçta ayakta yaşlı ve çocuklarında olduğunu unutmaması gerektiğini hatırlatan yaşlı bir amcaya " o kadar biliyorsan gel sen kullan" diye bağırıyor ağzındaki sakızla. Kamu görevlisi değil kabadayılık yapıyorlar.

Nisenuzuürmö 116 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Başvurunuzda bildirdiğiniz araç personeli ile ilgili araç tespiti yapmamız için e-mailinizde aracın kapı numarası veya plakasının bildirilmesi gerekmektedir. Yeterli bilgilerin verilmesi halinde gereğinin yapılacağını, bilgilerinize rica ederiz.

  • Nisenuzuürmö19 Nisan 2013

    İett den hiç bir şekilde geri dönüş almadım. Bu arada bu sabah yine 62 Kabataş hattı saat 10:30 da gültepede bir kamyonla çarpıştı. Devam edin size müstehaktır bunlar. Arkadaşım ayaktaydı ve ani fren yüzünden şu an kolu çıktı. Bunun hasebanı kim verecek tabii ki kimse...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön