Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İETT Otobüs Şoförüne İlişkin Şikayet

Sare
12 Haziran 14:18
86

Konu: İETT Otobüs Şoförüne İlişkin Şikayet

Sayın Yetkililer, Bugün, işe gitmek için beklerken saat 10.10 civarında durakta bekleyen 98 numaralı hat üzerinde sefer yapan ve 34JB5272 plakalı otobüs şoförü, hiçbir bekletme süresi vermeden durakta olmayan yolcuları göz ardı ederek hareket etti.

Bu anlamsız ve insanlık dışı davranışa karşı tepki göstermek için otobüsün peşinden koşmama rağmen, şoförün ilgisizliği ve duyarsızlığı beni hayrete düşürdü. Ancak, otobüs sonunda durdu ve binmeye çalıştım. Ancak ne yazık ki, otobüse adım attığım anda, şoför aracı hızla hareket ettirdi ve ben dengemi kaybederek neredeyse düşmek üzereyken son anda kendimi toparlayabildim.

Bu olayın ardından içimde bir öfke ve hayal kırıklığı hissediyorum. İnsanlık adına bu kadar düşüncesizce davranışları kabul etmek mümkün değil. Bu tür kişilerin, toplumun bir parçası olarak hak ettikleri cezayı alması gerektiğine inanıyorum.

Bu nedenle, bu olayın incelenmesini ve gereken önlemlerin alınmasını talep ediyorum. İETT'nin, yolcularına karşı daha saygılı ve duyarlı bir hizmet sunması için gerekli adımları atmasını bekliyorum.

Gereğini rica ederim.

Saygılarımla, [Sare]

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Alibeyköy Hat TM19

Manon
13 Temmuz 18:29
-

İETT Otobüs Seferleri Neden Gelmiyor?

Nurhak
13 Temmuz 14:04
33

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Arıza Sorunu

Betul
13 Temmuz 13:34
-

İETT - İstanbul Elektrik Tramvay Tünel Otobüs Ve Metrobüsde Eriyoruz

Hale
13 Temmuz 11:37
-
Benzer Şikayet Yaz