06 Mart 2013

İETT İnsanlık Metrobüs'te Ölüyor!

Hep görüyorum, yaşlılar, engelliler, kadınlar, çocuklu aileler ayakta hatta metrobüse bile binemiyor. Bu kadar yoğunluğun yaşandığı araçlara hamile eşimle binmek için verdiğimiz uğraşı bir ben bilirim bir de Allah! İnsanları böylesine 'koltuk savaşçısı yolcu' kategorisine sokan ise sefer sayısını yetersiz koyan İETT'dir! Şikayetçiyim. Yapılan bir hizmet bu kadar felakete dönüştürülebilir!

Gelecek cevap ise belli; çalışmalarımız devam ediyor. Çözüm için iki önerim var; Belediye seçimleri her yıl olmalı! Ya da belediyeler özelleşmeli. Yoksa sürekli çalışmalar devam eder.

Salim 250 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Talebiniz dikkate alınmış olup, metrobüs hattımızda işe gidiş ve geliş saatlerinde yoğunluk yaşanmakta olup, diğer saatlerde normale dönmektedir. Tüm araçlarımız yolcularımızın hizmetine sunulmuştur. Metrobüs hattımızdaki tüm araçlar belli bir program dâhilinde çalışmaktadır. Ayrıca "imkânlar dâhilinde" yoğun olan ara duraklara ek otobüs gönderilmektedir. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür eder, bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön