İETT İnsanlık Metrobüs'te Ölüyor!

Salim G. |

Hep görüyorum, yaşlılar, engelliler, kadınlar, çocuklu aileler ayakta hatta metrobüse bile binemiyor. Bu kadar yoğunluğun yaşandığı araçlara hamile eşimle binmek için verdiğimiz uğraşı bir ben bilirim bir de Allah! İnsanları böylesine 'koltuk savaşçısı yolcu' kategorisine sokan ise sefer sayısını yetersiz koyan İETT'dir! Şikayetçiyim. Yapılan bir hizmet bu kadar felakete dönüştürülebilir!

Gelecek cevap ise belli; çalışmalarımız devam ediyor. Çözüm için iki önerim var; Belediye seçimleri her yıl olmalı! Ya da belediyeler özelleşmeli. Yoksa sürekli çalışmalar devam eder.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 13 Mayıs
    10:26

    Talebiniz dikkate alınmış olup, metrobüs hattımızda işe gidiş ve geliş saatlerinde yoğunluk yaşanmakta olup, diğer saatlerde normale dönmektedir. Tüm araçlarımız yolcularımızın hizmetine sunulmuştur. Metrobüs hattımızdaki tüm araçlar belli bir program dâhilinde çalışmaktadır. Ayrıca "imkânlar dâhilinde" yoğun olan ara duraklara ek otobüs gönderilmektedir. Göstermiş olduğunuz hassasiyete teşekkür eder, bilgilerinize rica ederiz.