29 Nisan 2013

İETT İnsanlığa Yakışır Bir Ulaşım İstiyorum!

Ben her sabah akşam 19 E adında bir otobüs ile ise gidip geliyorum. İmes sanayi bölgesinden geçen bu otobüs takdir edersiniz ki yüzlerce işçiyi taşımaktadır. Çalışan bu insanlar akşama kadar full çalışıp, akşam yorgun argın evine gitmek isterken otobüsün kalabalıklığında insanlık dışı koşullarda evlerine gitmek zorunda kalmaktadırlar.

Çalışan üreten bu değerli insanlar evlerine götürdükleri gelirden çok çok vergi öderken acaba hiç mi hak etmiyorlar daha insanı şartlarda evlerine ya da iş yerlerine ulaşmayı. Tek dileğim iş giriş çıkış saatlerinde sefer sayılarının sıklaştırılması ve insana yakışır şekilde insanların ise gitmesini sağlamanızdır.

Nimet 162 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    19E/KADIKÖY-YENİDOĞAN hattımızda 18 araç ile gün boyu toplam 62 sefer yapılmaktadır. Sabah ve akşam yolcu talebinin yoğunlaştığı saatlerde hattımızda 8dk sefer aralıkları ile toplu ulaşım hizmeti verilmektedir. Kurumumuzda ihalesi tamamlanan yeni araç ve şoför alımları ile birlikte ihtiyaç duyulan bölgelere hat ve sefer takviyesi yapılacaktır. Bilgilerinize rica ederiz.

  • Nimet 04 Mayıs 2013

    19E denilen bu otobus ( tekerlekli cuval) a bir cozum bulunmali. bu kadar cok yolcusu olan bir otobus daha sik sefer yapabilir ve guxergahi kisaltilabilir biz insaniz ya. binmek mesele. her sabah kavga cikiyor asiri dolu olmasindan. binemeyen hakli binen hakli sofor hakli. nolacak bu durum cozum bulunsun istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön