14 Mayıs 2013

İETT Hizmet Vermiyor!

Her sabah ve her akşam rezillik çekerek gitmekten ben ve benim gibi birçok kişi bıktı. 92Ş Ateştuğla hattında sabah 06:15 ve akşam 17:30 arabalara her olmadığından binemiyoruz. Sonra herkes arabasını kullandığında toplu taşıma neden tercih edilmiyor diye soruyorlar sanki cevabı bilinmiyor gibi. Öncesinde devamlı çalışan körüklü otobüsleri azaltarak benim güzel milletime yani bizlere iyi bir hizmet sunuyorum zannediyorsunuz.

Sabah ve akşamları bütün seferlerin körüklü olması bile bu sorunu çözecektir. Çünkü işinize geldiğinde kimlere hizmet edileceğini biliyorsunuz. Neden mi? Pazar günü yüzyıl köprüsünde 76O otogar-Avcılar arabasını 70 dk. bekledim. İnşallah dönüş yaparsınız tel. görüşürüz.

Musa 82 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Haziran 2013

    Sayın yolcumuz,22.05.2013 tarihinde 76O hattımızda uydu sistemimizden yapmış olduğumuz incelemede 13-5102 kodlu iett aracımızın trafikten dolayı 18:45 seferine gidemediği,13-531 kodlu iett aracımızında 15:10 ile 16.55 saatlerinde arızalı olması sebebiyle kalkış saatlerinde gecikmelerin yaşandığı uydu kayıtlarımızdan anlaşılmıştır.Mevcut araç durumumuzun kurulu bulunan hatlara göre programlanmış olması ve elimizde yedek araç bulunmaması sebebiyle hatlarımıza daha fazla körüklü otobüs vermemizin şu aşamada mümkün olmadığını, Ayrıca;yeni alınacak olan İOAŞ özel halk otobüsü araçlarının devreye ve araç filomuza girmesiyle birlikte hatlarımızda gerekli düzenlemelerin yapılacağını,Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön