23 Eylül 2013

İETT Hareket Saati!

İETT ht48 otobüsün Avcılar'dan kalkış saati 17. 20. Hünkartepe yönüne giden bu otobüs İETT'nin internet sitesinde yayınlanan hareket saatleri akşam Avcılar'dan 15. 30. da var birde. 17. 20. de var 17. 20. de yazan otobüs neden kalkmıyor? Bu 17. 20. hareket saatini görüntü olarak mı yazdınız sitenize otobüs kalkmıyorsa o saatte neden siteden kaldırmıyorsunuz insanlarla dalgamı geçiyorsunuz.

Anlamış değilim. 4. gündür bekliyorum. Hep aynı senaryo nedir bu birileri çıksın anlatsın yazacağım ve yazmaya da devam edeceğim.

Aydın 312 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön