İETT Geri Kalmış Beykoz'un Ezik Otobüsleri!

Fatoş E. |

Bu kadar yıldır İstanbul'dayım ve çalışıyorum Beykoz kadar geri kalmış ezik bir semt görmedim. Ne kadar geri kalmış hiç ilerlemiyor. Aksine dahada geri gidiyor. Ben hergün Beykoz'dan Ataşehir'e işe geliyorum Göztepe köprüsünde inip başka bir İETT otobüsüne binmek zorundayım neden Beykoz'dan direk Kartal yönüne giden otobüs yok? İlla Kavacık köprüye mi gelmek zorunda vatandaş?

Yazık utanıyorum Beykozlu olmaktan! Ezik bir semt gelişmemiş ve aslada gelişmez 15 dk. Beykoz Kadıköy otobüsleri neden o kadar geç geliyor her akşam 20 25 dk. otobüs bekliyoruz Göztepe köprüsünde diğer seferle 5 dakikada bir gelirken ezik Beykoz otobüsü 20-25 dk. bazen 40 dakika bekliyorum.

Ayıp size böyle bir Belediyeye ve Belediye Başkanına!

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  11:29

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Fatoş E.
  10 Ocak
  13:29

  lütfedipte cevap yazmıyorsunuz diyimi sizede bu yakışır zaten yazıklar olsun aldığınız paralara bizim üzerimizden kazandıgınız paralara kursagınızdan rahatca geçiyodur umarım bu dünyanın birde öbür tarafı var aldığınız paraları hiç ama hiç kimse helal etmiyor bunu bilinde biraz daha rahat yersiniz....