İETT Gelmeyen Otobüs ve Çektiğimiz Stres!

Emine K. |

Benim bir kaç şikayetim var aslında ve sıralamak istiyorum. 79B Kayaşehir-Bakırköy otobüsü her gün mutlaka ya sabah 7:00 ile 9:00 arası yada akşam 21:00-11:00 arası arızalanıyor bıktım ben aynı bahaneyi duymaktan. İETT garı otobüs kaynıyor .Orada yatıracaklarına çıkarsınlar insanları mağdur etmesinler. Ayrıca sabah 8:00 otobüsü inanılmaz kalabalık öğrencilerden dolayı peş peşe otobüs verilmeli.

Bugün de 7:40 ve 8:00 otobüsleri gelmedi peş peşe. Buna bir yaptırım yapılmalı. Nefret ediyorum artık bu yüzden toplantıya gidemedim. Lütfen bu şikayeti değerlendirsinler ve bir şeyler değişsin artık sinir stres oluyoruz.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Temmuz
  11:29

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Emine K.
  23 Ekim
  13:13

  Ne değişti ki?? Çözüm sunuldumu?