17 Ocak 2014

İETT "Gelirsem Oraya Saçını Başını Yolarım" Şoförünüz Çok Saygısız!

Bugün sabah saatlerinde Şifa son duraktan binmiş olduğum otobüs şoförü hakkında kesinlikle yapılması gereken tüm yasal işlemlerin yapılması istiyorum. Konu ile ilgili İETT 153 hattınız beyaz masa sürekli meşguldür. Sabah saatlerinde 7:30 gibi 34 ZK 7769 no'lu plakalı araç sürücü hakkında şikayetçiyim!

Genelde bazıları duraktan alıyor bazılar almıyor bende şoföre şu şekilde söylenimde bulundum biraz daha ilerde dursaydınız ölürmüydünüz dedim, şoför açtı ağzını yumdu gözünü! "Yok senin sülalen gebersin, gelirsem yanına saçını başını yolarım, hayvan, terbiysiz" gibi ithamlarda bulundu!

C338 no'lu araç no'su... Neyse gerekli işlem yapılsın gerekiyorsa o araç bağlansın lütfen. Yok böyle bir terbiyesiz!

Didem 182 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Didem20 Ocak 2014

    HAYIRRRRRRR

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön