13 Nisan 2013

İETT Geç Gelen Otobüs!

Bahçeşehir-Esenkent-Boğazköy üçlüsünden ikitelli org. san bölgesinde çalışmakta olan yüzlerce insan var fakat ulaşım yine yok sadece 146 T var oda sabah 15 dk. dan 20 dk da bire düşürüldü hatta 10 otobüs çalışırken artık 8 otobüs çalışıyor sabah saatinde 20 dakikada bir düzgün işleyen hat saatleri akşam iş çıkışında 45 dakikadan 1 saate kadar aralıklara çıkıyor.

Bu nasıl oluyor anlamak mümkün değil zaten bir saatte bir gelen otobüse de binmek mümkün değil.
Boğazköy-esenkent-bahçeşehir-ıspartakule-tahtakale-altınşehir-kayaşehir-başakşehir-org. san. sit. -demirciler sit- masko-imsan .Bu güzargahta konulan bir otobüs hem trafikten etkilenmez hemde emin olun yolcusuz kalmaz.

Ümit 92 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    146T Hattımızda 12 araçla 10 ile 15 dk. aralıklı toplu taşıma hizmeti verilmekte olup, hattımıza körüklü araç ilavesi de yapılmıştır. Toplu ulaşımla ilgili olarak gerek vatandaşlarımız tarafından gerekse yerel yönetim birimlerince yapılan başvurular, etüt edilerek taşımacılık faaliyetlerimizde yeni ya da ilave düzenlemeler yapılması ve yolcularımızın ulaşımlarını her bölgeye daha rahat sağlamaları yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön