26 Şubat 2013

İETT Geç Gelen Otobüs!

İETT kaliteyi böylemi arttırmayı düşünüyor? Çoluk çocuk Taksimde 10. 05 arabasını 25 dakika bekledik bu soğukta halk otobüsünü kendimiz rica ederek hattınıza temin ettik vatandaşları tabelasız halk arabasıyla 48T hattına soktuk yolcuyu duraklardan dolmuş gibi Hamidiye Mahallesine giden var mı diye toparlayarak Hamidiye Mahallaesine ulaştırdık.

Gelen halk otobüsünün önden çekilmiş plakasıyla resmini çekmiş bulunmaktayım ispatı elimde belgeli bulunuyor. Başka birimlerde de belirticem bu şikayetimi belgeli şekilde.

Adnan 160 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Mayıs 2013

    48T hattında sadece İETT araçları çalışmaktadır. Bu nedenle hattın Taksim'den 10:05 saatinde seferi bulunmadığı gibi hatta ÖHO aracı da çalışmamaktadır. Ayrıca hattın herhangi bir seferinde aksaklık yaşandığı zaman sorumlu peron amiri elinde yedek araç var ise sefere göndermektedir. Şayet yedek araç yok ise bir sonraki seferi erken kaldırarak yolcu mağduriyetinin giderilmesine çalışılmaktadır. Bu nedenle tabelasız yolcu taşıdığını ifade ettiğiniz aracın plaka veya ön kapı yanında var ise kapı numarasını belirtmeniz durumunda konu hakkında inceleme başlatılacaktır. Bilginize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön