14 Ekim 2013

İETT E-3 Otobüsünde Her Sabah Yaşanan Aksaklık!

E-3 Sabiha Gökçen Havaalanı - 4. Levent hattında sabah 06:00, 06:15, 06:35 seferlerinde sürekli sorun yaşanmakta. Hat uzun olduğu için yeni gelen şoförler güzergaha hakim olmadıklarından, kafalarına göre rota çizerek devam ediyorlar. A.Akgül Sitesi durağından geçmesi gereken otobüs haftanın en az 3 günü bu duraktan geçmiyor. Sebebi de şoförlerin sürekli değişiyor olması. Bir şoförü maksimum 1 hafta boyunca görebiliyoruz.

O şoför 1 haftada anca öğrenmiş oluyor güzergahı. Bir gün gördüğüm şoförü ertesi gün görmediğim zamanlar bile oluyor. Anadolu yakasında oturup, Avrupa yakasında çalışan insanlar için çok büyük bir problem oluşturmakta bu durum. Konu ile ilgilenilmesini rica ediyorum.

Turhan 172 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi24 Temmuz 2014

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön