07 Mayıs 2013

İETT Durağa Girmeden Giden Otobüsler!

06.05.2013 saat 18:59'da Küçükçekmece Lisesi yönüne giden 89B hattı durağa girmeye tenezzül etmedi. Peşinden koşmak zorunda kaldım fakat durmadı bile. Bu hat sürekli geç geliyor zaten. İETT sitesinde yazan saatin üzerine 10 dk eklemek gerekiyor. Ayrıca çoğu zaman Küçükçekmece Lisesi'nden Aksaray yönüne olan bazı seferler nedensiz yere iptal oluyor. 40 dk beklemek zorunda kalıyoruz. Bu konuda artık bir şeyler yapılmalı. Bu kadar yoğun kullanılan ve her daim dolu olan bir otobüsün seferleri neden bu kadar tutarsız?

Cansu 240 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Haziran 2013

    Sayın yolcumuz, bağlantılı bütün hatlarımızda özellikle sabah ve akşam saatlerinde trafikten ve aşırı yolcu yoğunluğundan araçlarımız saatlerine yetişememekte,arıza ve kaza yapan araçların olmasıyla da kalkış saatlerinde aksamalar meydana gelmektedir.Ayrıca;yeni alınacak olan İOAŞ özel halk otobüsü araçlarının devreye ve araç filomuza girmesiyle birlikte hatlarımızda gerekli düzenlemelerin yapılacağını, Bilgilerinize rica ederiz.

  • Cansu16 Mayıs 2013

    15.05. 2013 Pazar günü 13:14'te Tepeüstü durağında olması gereken 89B gelmedi. Durak her zamanki gibi doldu taştı. İnsanları bu şekilde mağdur etme hakkını kendinde gören İETT yetkilerinden bu konuyla ilgilenmelerini istiyoruz artık. 2 gün önce de aynı otobüsü tam 45 dk beklememize sebebiyet vererek yine mağdur ettiniz. Minibüs hatları bile bu hattan daha disiplinli çalışıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön