02 Mayıs 2013

İETT Dershane Öğretmenlerine İndirimli Kart Vermiyor!

Dersane öğretmenleri olarak İlçe Milli Eğitim şubelerinde kaydımız bulunmakta ve öğretmen olduğumuzu belgeleyebilmekteyiz ama İETT neden hala dersane öğretmenlerine indirimli öğretmen kartı vermiyor ?

Kenan 1.013 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 19 Mayıs 2013

    yani iett diyor ki vs. vs. vs. kanunlara göre sen öğretmen değilsin , kıt mısınız şikayete bakın cevaba bakın , benim şikayet ettiğim şeyi bana cevap olarak gönderiyorlar...

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Yurtiçi ve KKTC' de, örgün eğitim kurumlarının eğitim öğretim hizmetleri sınıfında kadrolu ve 4/B bakanlık sözleşmeli olarak görev yapan öğretmenler, İl ve İlçe milli eğitim müdürleri, Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişleri, 5580 sayılı kanunun 2.maddesinin C,D,E bendlerinde belirtilen örgün eğitim kurumlarında eğitim öğretim hizmetleri sınıfında kadrolu olarak görev yapan öğretmenler, 2547 sayılı kanuna göre Yüksek Öğretim Kurumları'nda görev yapan Öğretim Üyeleri ile Öğretim Görevlilerinin (Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent, Öğretim Elemanları; Araştırma Görevlisi, Okutman, Uzman, Çevirici ve Eğitim Öğretim Planlamacı) kullanabileceği İndirimli Seyahat Kartı'dır. Yaygın eğitim kurumlarında (Dersane, Rehabilitasyon Merkezi, Sürücü Kursu vb.) görev yapan, Okul Öncesi, İlk ve Orta Öğretimde görevli usta ve uzman öğreticiler, okutmanlar, vekil öğretmenler, ders ücreti karşığında çalışan, vb. öğretmenler İndirimli Seyahat Kartı alamamaktadır. Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap