20 Eylül 2013

İETT Çok Seyrek Gelen ve Düzensiz Olan Otobüs Seferleri!

Ayazağa'dan diğer yönlere giden 41M, 41AT ve 41E hatlarıyla ilgili genel, yetkilisi tarafından bilinen, yıllarca el atılmamış kronikleşmiş sorunlar var. Hatlarımız çok seyrek; bazen bırakın oturarak gitmeyi ayakta durabildiğimize şükrediyoruz. Yarım saati aşan otobüs beklemeleri, otobüs şoförünün tavırları, klimanın şoför inisiyatifinde çalışması.

Durakta beklediğimiz yarım saatin yanında bizi götürecek otobüslerin arka arkaya gelmesine ne demeli. Acaba birisi Ayazağa'da insan yaşadığının farkına varacak mı?

Kerem 104 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz 41E,41AT ve 41M hatlarımızın araç sayısına ilişkin başvurunuz incelenmiştir.Tüm servislerimiz yolcu sirkülasyonu, personel ve araç sayısı dikkate alınarak ayarlanmakta olup, Otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmet vermeye çalışılmaktadır. 41E,41AT ve 41M hatlarımızda gün içinde 32 adet aracımız belirli aralıklarla servislerine devam etmektedirler.Okulların açılması ile siz yolcularımızdan gelen talepler doğrultusunda hatlarımızda saat düzenlemesi yapılmıştır.Bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön