İETT 79 G Geç Geliyor Konu Komşu İşe Geç Kalıyoruz!

İbrahim B. |

Çoğu komşumun evinde internet yok. Biz Başakşehir Güvercintepe sakinleri olarak tam isteğimiz yerine geldi derken, keşke istemeseydik dedik. Arkadaş neye göre bu arabayı verdiniz de verdiğiniz gibi saatini aşağı çekiyorsunuz anlamış değiliz! Yine diyorum anlamış değiliz!

Arkadaş komşularımızın hepsi işe yetişemez oldu. 05:45 arabası 06:00'ya alınmış biz zaten 07:00'da ise başlıyoruz. Bizim İETT hattımız (güzergahımız ) zaten belli bir saatten önce Yenibosna'ya varamıyor.

Ben bir teşkilatta görevli olarak yani mahalle takipçisi olarak rahatsızlık duydum ve bunun acil bir şekilde gözden geçirilmesi ve yardımcı olmanızı önemle istirham ediyorum. İvedi bekliyoruz.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  08:36

  Sayın İbrahim B. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-664838296 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-664838296 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • İbrahim B.
  04 Mart
  20:44

  hiçbir ilerleme göremiyorum. İnsanın olmadığı yerden İETT gönderiyorsunuz. 79k ve 79f nin ne işi var stadın arkasındaki boş arazide. Hiç olmasa güvercintepe\'den gitse de bir insanlığa yarasa.

 • 08 Ekim
  11:53

  Sayın İbrahim B. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-416784897 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-416784897 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • İbrahim B.
  04 Ekim
  19:50

  Başakşehir belediyesi bünyesimde Halen aynı akıl devam ediyor..Çünkü bu kişiyle bu gitmez

 • 24 Temmuz
  11:30

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimizde İETT panelimiz 21.07.2014 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA ÇAĞRI MERKEZİ hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa