21 Ağustos 2013

İETT 76 TM Otobüsü Kaldırıldı!

Ne denebilir ki bu duruma her belediye sefer arttırır, siz de var olan seferleri yok etme çabası içerisindesiniz. Batıköy-Mimaroba semtinde ikamet etmekteyim 76TM numaralı aracınız artık Mimaroba semtine girmeme kararı almışlar. Mavi kart geçen tek hattımız tek otobüsümüz vardı onuda kaldırdınız. Herkes 448 numaralı hatta para vermek zorunda değil. Madem 76TM numaralı otobüsü kaldırıyorsunuz o zaman yerine Mavi Akbil in geçebileceği kullanıldığı muadil bir araç koymak zorundasınız.

Yahut 448 numaralı araçlarda Aylık Akbil geçsin. Hattımızı geri verin. Tekrar söylüyorum, hattımızı geri verin ya da mavi akbilin geçtiği bir vasıta koyun.

Abdulkadir 346 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Ekim 2013

    Kurumumuza yapmış olduğunuz başvurunuz incelenmiştir.Hattımızın güzergahının kış uygulamasına geçilmesine paralel düzenlenceği ve daha sık seferlerin düzenleneceği, konuyla ilgili çalışmalarımızın devam ettiği,ayrıca; 448 hattımız kıt'a indirimli belde hattı olması nedeniyle kademeli ücret tarifesi uygulandığından ücretlerinde herhangi bir değişikliğin söz konusu olamayacağını,bilgilerinize rica ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön